TATİL PLANLA

Göcek'te denizin huzuru ile kusursuz bir tatil deneyimi yaşamaya hazır olun!

Huzuru yakalamak isteyen gezginlerin eşsiz sığınağı Göcek'in en merkezi ve göz alıcı bölgesinde yer alan Skopea Inn Exclusive Hotel, Göcek koylarına yakınlığı, eşsiz manzarası, şık dizaynı, sunduğu konfor ve hizmet ile sizi şehir karmaşasından tamamen uzaklaştırarak unutulmaz bir tatil vadediyor. Tatilinizin tadını çıkarırken havuzumuzda serinleyebilir ve günün stresinden uzaklaşabilirsiniz. Otelimizdeki havuzumuz, göz alıcı deniz manzarasına sahip ve denize sadece birkaç adım uzaklıkta. Havuz başında güneşin tadını çıkararak, kendinizi Akdeniz'in güneşinde şımartın.

Göcek ve Çevresi

Skopea Inn Exclusive Hotel, Göcek'in en güzel noktalarına yakın bir konumda bulunmasıyla tatiliniz boyunca unutulmaz anılar yaratmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.
Göcek'in yerleşik nüfusu sadece 6.590 kişi olsa da, uluslararası sulardan gelen uzun yolculuklar için popüler bir rota olan bu şirin kasaba, kapalı körfezi ile sakin ve güvenli bir liman sunar. Temiz Akdeniz suları, yemyeşil çam ormanları ve plajları ile saklı bir cennet olarak kabul edilen koyları ve adaları ile deniz yolcuları için vazgeçilmez bir rota haline gelmiştir. Karayolu ile gelen yerli ve yabancı turistlere hizmet verecek günübirlik tekne turu hizmeti veren eğlenceli sahili ve yakın mesafelerdeki birçok plaj ve koyu ile tatilciler için değişik bir alternatif sunar.
Göcek Koyu - Göcek'in hemen dışında yer alan bu koy, turkuaz rengi suları ve kumlu plajlarıyla ünlüdür. Burada su sporları yapabilir veya sadece güneşlenip dinlenebilirsiniz.
İnlice Plajı - Göcek'e yaklaşık 6 km uzaklıkta yer alan İnlice Plajı, kumlu bir plajı ve sığ sularıyla özellikle çocuklu aileler için idealdir.
Sarigerme Plajı - Göcek'e yaklaşık 25 km uzaklıkta yer alan bu plaj, uzun ve geniş kumsalıyla ünlüdür. Ayrıca su sporları yapmak için de ideal bir yerdir. Asi Koyu - Göcek'e yaklaşık 17 km uzaklıkta yer alan bu koy, sakin suları ve doğal güzellikleriyle ünlüdür. Burada yüzmenin yanı sıra, kamp yapabilir veya yürüyüş yapabilirsiniz.
Kille Koyu - Göcek'e yaklaşık 19 km uzaklıkta yer alan Kille Koyu, sakin suları ve doğal güzellikleriyle ünlüdür. Burada denizin keyfini çıkarabilir veya güneşlenip dinlenebilirsiniz.
Bedri Rahmi Koyu - Göcek'e yaklaşık 14 km uzaklıkta yer alan bu koy, tarihi bir yüzü ve berrak sularıyla ünlüdür. Koyun adı, burada yaptığı resimlerle ünlü Türk ressam Bedri Rahmi Eyüboğlu'ndan gelir.